^Powrót na górę

 • 1 Sanatorium Oaza
  Sanatorium Uzdrowiskowe Ośrodek Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej "OAZA" sp. z o.o.
 • 2 Gabinet odnowy Marilyn Monroe
  Masaż podwodny, hydromasaż powietrzny z chromatoterapią i muzykoterapią.
 • 3 Grota solna
  1 seans w grocie solnej dostarcza organizmowi tyle pierwiastków i mikroelementów, ile 2-dniowy pobyt nad morzem.
 • 4 Tężnie nocą
  Inowrocławskie tężnie nocą. Piękne o każdej porze roku.
 • 5 Złota Sala
  Miejsce spotkań nie tylko bliskich krewnych, przyjaciół, ale również znajomych ze szkolnej ławy.Honorujemy Kartę Inowrocławianina
10% rabatu

 Bon Podarunkowy

Zadbaj o kolana i biodra

Pakiet zdrowy kręgosłup

Fala uderzeniowa

Pakiety zabiegowe

RESTAURACJA "OAZA"

OFERTY PRACY

Ograniczenie działalności
w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego

W dniu 13 marca 2020 r. Minister Zdrowia wydał rozporządzenie w spawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (Dz.U.poz. 433).

Rozporządzenie wprowadza na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej w okresie od dnia 14 marca 2020 r. do odwołania stan zagrożenia epidemicznego w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2.

Na mocy rozporządzenia ograniczona zostaje działalność w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego (§ 5 ust. 1 pkt 3). Podmioty wykonujące taką działalność nie powinny udzielać w ww. okresie świadczeń opieki zdrowotnej.

Jednocześnie pacjenci, którzy rozpoczęli leczenie  przed dniem 14 marca br. będą mogli je dokończyć, ponieważ w tych przypadkach ograniczenie nie  obowiązuje (§ 10 ust. 2).                                                                                                                             

                                                                                                                                                        

Tygodniowe promocje

SUPER PROMOCJA NA ROK 2020


 

 

 

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz zabiegów z zakresu:


Balneoterapii - to dziedzina medycyny, która zajmuje się leczeniem schorzeń za pomocą: wody, wód podziemnych, borowiny w postaci okładów, kąpieli. W wyniku stosowania zabiegów balneologicznych uzyskuje się zwiększenie odporności ustroju, poprawę wydolności fizycznej, poprawę działania wielu narządów, przyspieszenie procesów regeneracji i zdrowienia po przebytych ciężkich chorobach.

Hydroterapii - polega na zewnętrznym stosowaniu wody. Podstawę leczniczego działania stanowi określona temperatura lub ciśnienie wody użytej odpowiednio do danej terapii. Woda w czasie zabiegu działa na ciało w trojaki sposób: fizykochemiczny, mechaniczny i termiczny.

Fizykoterapii - oddziałuje na organizm rozmaitymi czynnikami fizykalnymi, zarówno naturalnymi , jak i wytworzonymi sztucznie, dzięki którym w tkankach zostaje pobudzony proces biologiczny. W fizykoterapii wykorzystuje się: prądy, pole magnetyczne, ultradźwięki, bodźce termiczne (ciepło, zimno), światło (laser, sollux).

Masaży - są najstarszą metodą wykorzystywaną w lecznictwie, jest to zbiór różnych technik i chwytów manualnych, które w sposób mechaniczny wpływają na skórę, tkankę podskórną, mięśnie, torebki i wiązadła stawowe, a na drodze odruchowej na układ krążenia, nerwowy, wewnątrzwydzielniczy oraz narządy wewnętrzne.

Kinezyterapii - to leczenie ruchem, poprzez ćwiczenia ruchowe wykorzystujące różne metody kinezyterapeutyczne przywracające pacjentowi sprawność fizyczną.

Copyright © 2013 Oaza sanatorium